Please enable JS

Research is to see what everybody else has seen, and to think what nobody else has thought.

RESEARCH

Wnikliwy research obejmujący najszerszy możliwy aspekt problemu nie należy do najprostszych, ale gdy podejmujemy się tego, jesteśmy śmiertelnie poważni. Podejmujemy wyzwania bez względu na dziedzinę! Korzystając ze wszystkich możliwych metod badawczych proponujemy najlepsze rozwiązania. Sky is not a limit anymore.

DEVELOPMENT

Skoro nasz research jest procesem wnikliwym i żmudnym, to development możemy uczciwie określić jako kult nauki i technologii. Nie stosujemy półśrodków, jesteśmy bezkompromisowi. Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych czy niepoznawalnych. Cuda? Wykonujemy je na dzisiaj. (Jutro to dobry dzień tylko na szlifowanie dokumentacji i dopełnianie niezbędnych formalności).

42
OBSZERNYCH BADAŃ
16
UKOŃCZONYCH PROJEKTÓW
124
SUMA LAT DOŚWIADCZENIA NASZEGO ZESPOŁU
45
PROTOTYPÓW

NAPISZ DO NAS

FUNDUSZE UNIJNE

Nasza firma korzysta ze wsparcia Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

ISPEAK


Tytuł projektu: Opracowanie aplikacji wykorzystującej efekt wirtualnej rzeczywistości przeznaczonej zarówno do nauki języków obcych jak i do prowadzenia eksperymentów badawczych.

Numer wniosku: POIR.01.02.00-00-0123/16

Program: Działanie 1.2. Sektorowe programy B+R Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój 2014-2020.

Beneficjent: RDLabs sp. z o.o. sp.k.

Cel projektu: Przedmiotem projektu jest opracowanie aplikacji wykorzystującej efekt wirtualnej rzeczywistości, która przeznaczona będzie do nauki języków obcych i do prowadzenia eksperymentów badawczych. Aplikacja będzie współdziałała z okularami VR. Efekt projektu zostanie opracowany poprzez realizację badań przemysłowych i prac rozwojowych. W trakcie prowadzenia badań aplikacja zostanie wykorzystana jako platforma do eksperymentów badawczych nad nową metodą dydaktyczną.

Opis projektu: Pracujemy nad programem do nauczania języków obcych. Będzie on dostępny na urządzenia mobilne ze specjalnymi okularami VR, które będziemy tworzyć po fazie szczegółowych badań. Użytkownik będzie się uczył języka w wirtualnym środowisku, które będzie miało własną narrację, postacie oraz miejsca. Da to użytkownikowi możliwość interakcji z postaciami, by doświadczyć języka z życia codziennego. Okulary VR będą miały zestaw czujników, które pozowolą na dostosowanie metody i szybkości nauczania języka do stanu w jakim znajduje się użytkownik. Dzięki szeregowi badań będziemy w stanie dostarczyć personalizowany system do nauczania języka pozwalający na najbardziej efektywne przyswajanie wiedzy.

Wartość projektu: 13 094 482,05 PLN

Wkład Funduszy Europejskich: 7 844 478,53 PLN

img